عایق رطوبتی نفوذی

توضیح:

عایق رطوبتی نفوذی 44 یک محصول با بالاترین کیفیت بر اساس پلیمرهاي پایه آب می باشد که بصورت سرد اعمال می شود، تک جزئی بوده و بعنوان آستري و عایق رطوبتی براي همه نوع سطوح بکار رفته ومقاوم به آب و رطوبت می باشد.

موارد استفاده:

مناسب جهت سطوح بتنی، گچی، کاه گلی، چوبی، آردواز، ایرانیت ها و ورقهاي سیمانی، سنگهاي رسوبی آهکی و غیره بوده و در پل ها، کانالها، مخازن بتنی و لوله هاي بتنی آب و فاضلاب کار برد دارد.

مزایا:

پس از خشک شدن نهائی ضد آب شده و به شرایط مختلف آب و هوائی، مقاوم و سازگار با محیط زیست است.خاصیت خود را بین برودت -20 تا +70 درجه سانتیگراد حفظ مینماید.به سهولت قابل اجرا بوده و میتوان آنرا با وسایلی نظیر قلم مو، غلطک و دستگاههاي پاشش اعمال نمود.

روش مصرف:

با مقدار 4 برابر وزنی آن با آب رقیق نموده و پس از همزدن و یکنواخت شدن کامل مصرف نمایید.می توان با استفاده از همین محصول در ساخت ملات و بتن آن را ضد آب نمود.

شرایط اجرا:

به دلیل وجود آب در ساختار این عایق رطوبتی دماي اعمال آن می بایست بالاتر از 5 درجه سانتیگراد و هوای غیر شرجی باشد. سطح مورد نظر باید تمیز، خشک و عاري از گرد و غبار و چربی باشد.جهت استفاده بهینه سطح را تا حد اشباع با این عایق آغشته نمائید. پس از 4 ساعت در دماي 20 درجه سانتیگراد قابلیت استفاده کامل از سطوح عایق شده وجود دارد، در صورت افزایش دما این زمان کاهش می یابد.

موارد  کاربرد:

1. ضد آب کردن فونداسیون و پی ساختمان

2. ضد آب کردن دیوارھای گچی و کاه گلی

3. ضد آب کردن آردواز، ورقها و ایرانیت های سیمانی

4. ضد آب کردن دیواره استخرها قبل از رنگ آمیزی

5. ضد آب کردن دیوارهای باران گیر و نما

6. درز گیری و آب بندی شیارهای بین کاشی ها

7. ضد آب کردن پشت بام های چوبی، سفالی، بتنی، آردواز، کاه گلی (سنتی) و آلاچیق با حفظ نمای زیر

8. ضد آب کردن نمای آجری و جلوگیری از شوره زدن

9. ضد آب کردن دیوارهای پیش ساخته بتنی

10. ضد آب کردن نماهای سنگی از قبیل تراورتن، سنگ سبز

بسته بندي:

در ظروف با وزن خالص 1، 4، 10 و 20 کیلوگرم قابل تحویل است.

دستور العمل مصرف:

1. از اجراي عایق رطوبتی بر روي سطوح سست، تخریب شده و تبله کرده خودداري فرمائید.

2. قبل از اجراي عایق رطوبتی محل اجرا را با دقت بازدید نموده و کلیه سطوح سست را از بین برده و قسمتهاي  معیوب، گود، درزها، ترك ها و تبله ها را بازسازي نمائید.

3. قبل از اجراي عایق رطوبتی محل اجرا را تمیز نمائید، بطوریکه از گرد و غبار، چربی، لجن و رسوبات نمکی (مانند داخل استخر و حوض ها) عاري شود.

4. جهت همسطح کردن گودي ها و درزها بر روي سطوح بتونی، گچی و غیره، از ملات مناسبی استفاده کرده و محلهاي معیوب را پر و همسطح (تراز) نمائید.

5. بعد از برداشتن اضافات از سطوح، محل را توسط محلول آب و شوینده (در صورت وجود رسوبات به کمک جوهر نمک رقیق شده) توسط جاروي پلاستیکی دسته دار با الیاف کوتاه 5 سانتی و زبر کاملا شسته و تمیز نمائید.  

6. در صورت امکان سطوح مورد نظر را توسط دستگاه آب پاش صنعتی (واتر جت با فشار حد اقل 100 آتمسفر) بشوئید تا گرد و غبار و محلول آب و شوینده کاملا پاك شوند.

7. بعد از آماده شدن سطوح، محل را توسط عایق رطوبتی در چند لایه تا حد اشباع توسط قلم مو، غلطک و یا اسپري آغشته نمائید.

مشخصات فنی:

رنگ ظاهری:

مایع سفید شیری، پس از خشک شدن بیرنگ میشود.

وزن مخصوص بر حسب g/cm3 در دمای C° ۲۵ :

 در حدود ۱/۰۲

نوع حلال:

آب

زمان انبار داری:

در ظروف در بسته اولیه به مدت ۹ ماه میباشد.

شرایط نگهداری:

از سرما زدگی و یخ زدن محصول جلوگیری نمائید.


کاتالوگ عایق رطوبتی نفوذی.pdf