رنگ اختصاصی کناف (بدون نیاز به ماستیک و بتونه کاری) چیست؟

کناف چیست؟
امروزه دکوراسیون داخلی منازل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. سقف خانه‌ها که به عنوان دیوار پنجم هر خانه شناخته می‌شود، از ارکان اصلی دکوراسیون به حساب می‌آید. سقف‌های کاذب می‌توانند تاثیر به سزایی در زیبایی و چشم‌ نوازی دکوراسیون خانه‌ها داشته باشند.سقف‌های کاذب کناف نیز یکی از محبوب‌ترین انواع سقف کاذب دکوراتیو می‌باشند. 

نکات مهم در رنگ آمیزی کناف:

رنگ آمیزی کناف کاری است که آن را باید به افراد متخصص سپرد و اگر محل کناف در سقف باشد این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا، برای این کار علاوه بر مهارت بالا به صبر، حوصله ودقت بالا نیز نیاز است. رنگ آمیزی کناف با استفاده از رنگ های مختلفی قابلیت اجرا دارد. توصیه می شود برای رنگ کردن و نقاشی کناف از رنگ های استاندارد و معتبر استفاده شود. سعی کنید رنگ های برندهای معتبر را خریداری کنید و برای آماده سازی آنها طبق دستور کارخانه سازنده رنگ استفاده کنید تا رنگ شما، ماندگاری استاندارد خود را داشته باشد.

چه رنگی برای کناف مناسب تر است ؟

اغلب افراد از رنگ سفید برای سقف های خود استفاده میکنند. از نظر دکوراسیون و نور پردازی، گستره ی دید و همچنین جلوه ی منزل، رنگ سفید مناسب ترین انتخاب میباشد اما میتوان از رنگهای دیگر هم استفاده کرد که جلوه خاصی به فضا می دهد.

در اینجا قصد داریم سه رنگ اختصاصی کناف که شامل پرایمر زیر کار، آستر میانی کار و رنگ نهایی پنل کناف را به شما ارائه کنیم:

1- پرایمر زیرکار کناف KN PRIMER

2- آسترپنل کناف KN COAT

3- رنگ نهایی پنل کناف KN FINISHING PAINT 

از دیگر ویژگی های این رنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت عالی
  •  اجرای آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • ضخامت و پوشش بالا
  • چسبندگی قوی و غلظت بالا
  • آنتی باکتریال، ضدکپک و قارچ