قوانین محصولات ساختمانی 44

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ما

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی محصولات ساختمانی 44 به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت ما هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین محصولات ساختمانی 44 از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های محصولات ساختمانی 44 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های محصولات ساختمانی 44 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ما اقدام کند.
همچنین از آنجا که محصولات ساختمانی 44 یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی:
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد محصولات ساختمانی 44 برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 5000131911 تنها شماره ‌‌ایست که محصولات ساختمانی 44 از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

شرايط استفاده از سايت:

استفاده از اين سايت دارای شرايط زير بوده و لازم است کاربران محترم قبل از استفاده از سايت به اين موارد توجه نمايند:

  • استفاده از محتويات سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوائی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غيرانتفاعی و صرفا” جهت  اطلاع رسانی بلامانع است.
  • هر گونه انتشار مجدد مطالب سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوائی و ظاهری) بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت و بدون ذکر منبع، ممنوع است.
  • در صورتی که مطلبی از اين سايت توسط اشخاص حقوقی و حقيقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اوليه ضروری است.
  • هر گونه استفاده تجاری از محتويات سايت در نشريات بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت، ممنوع است.
  • در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت بر روی ساير سايت ها و يا وبلاگ ها، ذکر منبع می بايست همراه با لينک به سايت رنگ رزین باشد.
  • در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت در مطبوعات و يا ساير سايت ها و وبلاگ ها که در طی چندين بخش منتشر می گردد، ذکر منبع بطور کامل در هر يک از بخش ها، الزامی است.
  • کليه پيوندها به ساير سايت ها، صرفا” جهت اطلاع بوده و اين سايت مسئوليتی در رابطه با محتويات سايت های معرفی شده نخواهد داشت.
  • تبديل محتويات سايت به هر شكلی اعم از pdf، doc و … جهت ارائه بر روی سايت ها و وبلاگ ها بدون كسب اجازه كتبی از مديريت سايت، ممنوع است.

اين سايت تاكنون مجوز نشر محتويات سايت را به هيچ شخص حقوقی و يا حقيقی واگذار نكرده است. در صورت صدور مجوز لازم،‌ مراتب از طريق سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد.

کاربران محترم، با پذيرش کليه شرايط فوق امکان استفاده از سايت را خواهند داشت.

حقوق مالکیت وب سایت رنگ رزین:

تمامی حقوق این وب سایت (به آدرس www.rangresin.com) متعلق به فروشگاه رنگ رزين می باشد و قسمت‌های مختلف اعم از متن ها، رسانه ها (تصاوير، صداها و ویدئو)، لوگوها، نمادها، عكس ها و نرم افزارها، دارائي اين شركت محسوب شده و نمی توان بدون داشتن رضایت کتبی از فروشگاه رنگ رزين به هر شکلی (الکترونیکی یا غیره) کپی نموده و یا دوباره سازی، تغییر، ذخیره، انتقال، تلفیق (به معناي جمع آوري، مرتب سازي و گردهم آوري) یا اقتباس کرد.

استفاده از سایت فروشگاه رنگ رزین:

بهره برداری از سایت به کمک ابزارهای اتوماتیک همچون “page-scrape” ، “robot” ، “spider” ، ” webzip” یا الگوریتم های مشابه جهت دستيابي، كپي قسمتي و یا کل وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسی غیر مجاز به هر قسمت از وب سایت با بهره گیری از روش های نا متعارف مانند هک و یا رمزگشایی نیز از مصداق‌های استفاده غیر مجاز از این سایت می‌باشد.

تغییرات و اصلاحات:

سايت رنگ رزین می تواند بدون اعلان قبلي، شرايط و ضوابط اين سند را تغييردهد. بدينوسيله موافقت مي‌نماييد كه استفاده پيوسته شما از وب سايت دليل بر موافقت با مفاد و شرايط تنظيم شده بوده و درصورت انجام هرگونه تغييري، قرارداد جديد جايگزين ضوابط و شرايط قبلي خواهد شد. کاربر وب سایت می‌بایست در هر نوبت استفاده از وب سايت، شرايط و ضوابط قرارداد را بررسي نموده تا از تغييرات احتمالي آن آگاه شود.

علائم تجارى، آرم ها و مارک هاى تجارى و خدماتى (که جمعاً، “علائم تجارى” و “مالكيت صنعتي” خوانده مى‌شوند) و در سایت به نمایش در مى آیند، آرم‌ها و مارک هاى تجارى ثبت شده و ثبت نشده رنگ رزین مى‌باشند. هیچ جزئى از محتواى سایت را نمى توان تحت عناوین صدور اجازه یا حق ضمنى و تلویحى، یا “عدم امکان انکار پس از قبول و غیره جهت استفاده از علائم تجارى نمایش داده شده در سایت، بدون اجازه کتبى صاحبان علائم، تعبیر یا تفسیر کرد. استفاده شما از علائم تجارى نمایش داده شده در سایت و یا هرگونه محتواى دیگر سایت اکیداً ممنوع است مگر آنچه در این “شرایط و الزامات” مقرر و یا تصریح شده باشد.

کليه محتويات سايت، فروشگاه محصولات سايت شامل قانون حق تکثير© مي باشد و متعلق به  فروشگاه رنگ رزین مي‌باشد.

سياست حفظ حريم شخصی کاربران:

اين سايت به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‌كند و متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند.

جمع آوری اطلاعات شخصی شما:

بخش فروشگاهي وب سايت رنگ رزین، اقدام به دريافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد. همچنين سايت مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما می باشد و به طور خودکار توسط سايت ثبت می‌شود. اين اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتی و زمان دسترسی به سايت باشد. اين اطلاعات توسط سايت برای انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس ها و تامين اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گيرد.

استفاده از کوکی ها:

سايت از کوکی استفاده می کند تا به شما برای شخصی سازی استفاده از سايت و بهبود سرويس ها کمک کند. کوکی يک فايل متنی محتوی يک سری داده است که توسط يک صفحه وب بر روی ديسک شما قرار داده می‌شود. از کوکی‌ها برای اجرای برنامه يا ويروسی کردن کامپيوتر نمی توان استفاده کرد. کوکی‌ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده می شوند و فقط توسط وب سايتی که کوکی را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.

يکی از اهداف اصلی کوکی ها فراهم کردن امکان ويژه برای شما جهت صرفه جويی در وقت است. وظيفه کوکی اين است که به وب سرور اطلاع دهد که شما مجددا از يک صفحه خاص بازديد می کنيد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی سازی صفحات سايت استفاده کنيد يا به عنوان يک عضو در سايت يا سرويس های آن ثبت نام نمائيد، کوکی می تواند به شما کمک کند تا در بازديدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اينکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنيد در دسترس باشد. اين امر فرايندهای تکراری ورود اطلاعات را از قبيل شناسه کاربری ساده می کند. وقتی شما به سايت برگرديد، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده ايد در دسترس بوده و شما می توانيد به راحتی از ويژگي های خصوصی سازی شده سرويس های سايت بهره مند شويد.

شما اين توانايی را داريد که کوکی را قبول يا رد کنيد. بيشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی را می پذيرند اما معمولا اين امکان وجود دارد که تنظيمات پيش فرض مرورگر خود را تغيیر دهيد تا از قبول کوکی امتناع ورزد. در اين صورت، ممکن است قادر نباشيد از همه امکانات پويا و قابليت های سرويس های سايت بهره مند شويد.

ارتباط مستقيم با کاربران:

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی www.rangresin.com است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم.

برای تماس با سايت، فقط آدرس های ايميل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر مايل هستيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرس‌ها ايميل کنيد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهد بود.