ساخت رنگ سفارشی

(Color Grab (color detection

کالر گرب (Color Grab) نرم افزاری است که بروی موبایل های با سیستم عامل Android نصب شده و این امکان را به شما میدهد تا کد RGB رنگ مورد علاقه خود را به سرعت پیدا کرده و آن را سفارش دهید.

کار کرد با این نرم افزار بسیار ساده میباشد شما کافیست بعد از نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود، نرم افزار را باز کرده و دوربین خود را روی رنگ مورد نظر قرار داده و روی تایید میزنیم و کد RGB یا Hex آن بدست می آید.

این نرم افزار همچنین کد های نزدیک به رنگ انتخاب شده را به شما معرفی کرده و همچنین پس از انتخاب کد مورد نظر رنگهای هارمونیک و هماهنگ با کد انتخاب شده را به شما پیشنهاد میدهد لذا شما با کمک این نرم افزار میتوانید مانند یک دکوراتور حرفه ای رنگهای منزل و یا محل کار خود را انتخاب کنید.

این نرم افزار شامل امکاناتی نظیر:

  • اشتراک گذاری (Share)
  • گذاشتن نام مورد نظر (Rename)
  • کلیه اطلاعات رنگ از جمله (RGB, HSV, HEX, LAB)
  • موقعیت قرار گیری رنگ در پالت رنگ (کالیته رنگ)
  • حذف 

لازم به ذکر است با توجه به اینکه کیفیت صفحه نمایش (Resolution) موبایل، لب تاب و سیستم های خانگی با هم متفاوت است و رنگ مورد نظر شما به صورت دقیق از این طریق قابل تشخیص نیست، لذا ممکن است در سفارش بصورت اینترنتی اندکی تفاوت با رنگ مورد نظر شما وجود داشته باشد، بنابراین برای انتخاب دقیق تر رنگ می توانید با مشاوران ما بصورت رایگان به وسیله شماره تماس 36361617-071 ارتباط برقرار نمایید و یا بصورت حضوری به آدرس شیراز، پل معالی آباد، بلوار بهشت، مجتمع تجاری ارکیده، واحد 44 مراجعه کنید.


دانلود نرم افزار نسخه اندروید